איך תבחרו צבעי טוב

 

לדאוג לניקיון ולצבע בבית זו לא משימה פשוטה. קודם כל צריך לקחת בחשבון הרבה דברים. אסור להכניס הביתה כל אחד. צריך לעשות סקר שוק ולחפש אנשי מקצוע טובים. לא פחות חשוב, לחפש אנשי מקצוע טובים עם המלצות שקיבלו מלקוחות מרוצים.

בדרך כלל נהוג לאסוף 3 הצעות מחיר מאנשי מקצוע שקיבלו המלצות מאנשים אחרים אשר השתמשו בשירותיהם.

דבר נוסף, מאוד חשוב להתייחס למחיר. כשמקבלים הצעת מחיר חשוב לבדוק את המחיר ואת זמן האספקה. כלומר, מתי העבודה תתחיל ומתי העבודה תסתיים. כשאתם מקבלים לידכם הצעת מחיר, אנא בדקו האם ההצעה למשל לצבע הקירות בבית, כוללת גם החלקה של הקירות בבית. בעבר היה נהוג לצבוע את הקירות עם צבע שפריץ. היום נהוג להחליק את הקירות לפני שמתחילים לטפל בהם ולצבוע אותם.

לפני שמתחילים את העבודה וסוגרים חוזה בעל פה עם בעל מקצוע טוב, חשוב להכין חוזה בכתב ולרשום את כל הפרטים כולל מחיר, זמן ביצוע העבודה, מה קורה במקרה של עיכוב, מה קורה במקרה של תקלות וכו'.

אל תתביישו לבקש מבעל המקצוע המלצות מאנשים אחרים שעבד אצלם. דבר נוסף שכדאי לשאול: כמה זמן בעל המקצוע נמצא בענף, כמה ניסיון יש לו בצביעת קירות ועם מי הוא עובד. האם הוא עובד לבד? האם יש לו צוות?

בחנויות כמו הום סנטר ניתן לקבל מניפת צבעים. זהו כלי עזר חשוב מאוד בבחירת צבע. באפשרותכם לקחת את מניפת הצבעים הביתה ולבחור ממנה צבע שהכי מתאים לבית שלכם.

כדאי גם לבקש מבעל המקצוע אחריות. אחריות אישית של בעל מקצוע הינה דבר מאוד חשוב. בדרך כלל נהוג לתת אחריות ל-3 שנים על צבע.

 

 

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *